Potrzebujesz drzwi przesuwne do szafy w Chorzowie?

Garderoba to miejsce, w którym przechowujemy wszystkie swoje ubrania. W ogóle nie musi być to wielki pokój, żeby utrzymać tam odpowiedni ład. Swoją rolę będzie spełniać ona równie dobrze jako zabudowa wnęki w ścianie w innym wnętrzu. Jeśli mamy zamiar oddzielić garderobę od pomieszczenia, możemy wstawić drzwi przesuwne.


Jak urządzić wnętrze garderoby?


Urządzenie garderoby zależne jest głównie od tego, co mamy zamiar tam przechowywać. W zależności od rodzaju rzeczy, które mamy, powinniśmy podjąć decyzję, czy w naszych meblach musi znajdować się więcej drążków na wieszaki, szuflad lub może półek. Pod uwagę powinno się wziąć też możliwe dodatkowe miejsce na przeróżne sprzęty, jak np. deska do prasowania czy żelazko.


Rewelacyjnym wyborem do małej garderoby będzie nabycie szafy na wymiar.

W ten sposób najprościej jest zwiększyć miejsce zarówno na swoje rzeczy oraz przeróżne dodatki. Do niewielkiej garderoby warto nabyć meble na wymiar oferowane przez firmę Komandor, która oferuje ładowne szafy ubraniowe. Pojemna szafa narożna również jest doskonałą decyzją oraz zwiększy miejsce na swoje rzeczy.


Drzwi przesuwne pozwolą zaoszczędzić miejsce


Warto także zamontować w Twojej garderobie drzwi przesuwne, nawet gdy będzie to samodzielny pokój. Umożliwi to powiększenie dostępnej powierzchni użytkowej. Tego typu drzwi pozwolą na zaoszczędzenie nawet do 8 m2 powierzchni, która jest konieczna do otworzenia normalnych drzwi. Na rynku dostępnych jest bardzo dużo gotowych modeli, ale można także postawić na drzwi przesuwne na wymiar, które produkuje firma Komandor.


Zadbaj o dobre oświetlenie


Nie należy zapominać, że właściwe meble w garderobie to nie wszystko. Musimy zadbać także o oświetlenie. Powinno ono dochodzić do wszelkich półek, a także zakątków pokoju. W związku z tym, gdy nasza garderoba to duży pokój, powinniśmy zatroszczyć się, poza oświetleniem ogólnym, o oświetlenie punktowe. Z ekonomicznego punktu widzenia doskonałą decyzją będą LED-y. Nie tylko wykorzystują one najmniej energii, ale dostępne są różne rozwiązania, które sprawiają, że można zamontować je w najróżniejszych miejscach.


Nie zapomnij o odpowiednim lustrze

Ostatnim elementem, o którym nie powinno się nie pamiętać jest lustro. Duża tafla nie tylko pomoże zwiększyć optycznie pomieszczenie, ale także umożliwi nieograniczone przeglądanie się w trakcie wybierania ubrań. Jeśli Twoja garderoba jest mała, dobrze jest wybrać lustro wiszące. Świetną decyzją jest również wybranie szafy z drzwiami przesuwnymi, na których umieszczone jest lustro.

Więcej o naszej ofercie przeczytacie Państwo na https://www.komandor.pl/sekwoja/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.