Damian Jeronie

Damian Jeronie jest freelancerem i projektuje aplikacje webowe. Wcześniej pracował w korporacjach. Nauczył się w nich, jak odnaleźć równowagę między życiem osobistym, a zawodowym. Uważa, że praca też jest miejscem do spełniania swoich pasji. Interesuje się rozwiązaniami smart city. W wolnych chwilach uprawia żeglarstwo.

Czym się zajmuje?

Jest z wykształcenia inżynierem. Całe swoje życie związany z branżą IT. Na początku lat 90 zaczynał od budowy sieci osiedlowych na Pomorzu. Wówczas to była jego niewielka firma. Zajmowała się zakładaniem sieci internetowych. Pokazała mu, że przedsiębiorca w Polsce ma pod górkę.

Potem pracował w międzynarodowych korporacjach. Dzięki nim dowiedział się, jak funkcjonuje świat biznesu i korporacyjny ład. Nauczył się pracować w międzynarodowym zespole. Współtworzył globalne projekty. Niestety praca w korporacji ma też swoje ciemne strony.

W pracy trafił na wyścig szczurów i walkę o najlepsze wyniki. Postanowił zostać freelancerem, czyli wolnym strzelcem. Ten zawód pozwala mu pracować bez ograniczeń. Może wykonywać zlecenia z dowolnego miejsca. Dlatego od kilku lat realizujw projekty IT swoich klientów jako freelancer.

Spełnia marzenia

 

Pasjonuje go żeglarstwo. Na morzu czuję się swobodnie. W morskiej podróży odnajduje wolność. Wsłuchuje się w szum fal, które go odprężają. 

Zwiedził akweny wodne i strefy klimatyczne. Od fiord Norwegii aż po gorące piaski Karaibów. Czeka na niego jeszcze mnóstwo morskich przygód. Uwielbia morskie podróże. W końcu to ojciec zaraził go tą pasją.

Gdy był dzieckiem, jego ojciec często opowiadał o dalekich podróżach. Te historie sprawiały młodemu Damianowi Jeronie dużo radości. Ojciec powtarzał, że będzie z niego dumny, gdy postawi na biurku tabliczkę z napisem „„Damian Jeronie zdobywca 7 kontynentów”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.